Vážení rodiče, žáci nastupující do 1. ročníku se hned v prvních dnech studia zúčastní adaptačního kurzu. Adaptační kurz je pobyt, při kterém se žáci třídy mají možnost blíže poznat a stmelit kolektiv. Procesy vzájemného poznávání obvykle trvají měsíce, adaptačním kurzem je můžeme dobře nastartovat a urychlit a současně nastavit zdravá a správná třídní pravidla. Místo: Rekreační středisko Zálesí v Budišově nad Budišovkou, www.rszalesi.cz

Termín:

2. – 3. 9. 2024

• 1. A – Obchodní akademie OA
  • 1. B – Obchodní akademie s rozšířenou výukou IT OARVI
  • 1. D – Informační technologie IT

4. – 5. 9. 2024

• 1. C – Lyceum EL
  • 1. M – Marketing a logistika ML
  • 1. P – Provoz a ekonomika dopravy PED
Všichni žáci 1. ročníků zahájí školní rok v 8 hodin ve svých třídách s TU.
Teprve poté v 9 hodin bude odjezd na AK.

Odjezd autobusy od školy do Budišova nad Budišovkou. V RS Zálesí bude zajištěno ubytování v budově, strava (oběd, večeře, druhá studená večeře, snídaně, oběd a pitný režim) a program. Předpokládaný návrat ke škole okolo 15:00 druhého dne kurzu.

Žáci budou potřebovat: věci na dva dny: oblečení a obutí do terénu přizpůsobené počasí, hygienické potřeby, psací potřeby, šátek, průkaz zdravotní pojišťovny, občanský průkaz, přezůvky, případné léky, vytištěný a vyplněný formulář Potvrzení bezinfekčnosti uvedený níže, který odevzdají na srazu třídnímu učiteli.

V případě stravovacích výjimek daných zdravotním stavem pošlete informaci do 23.8.2024 na mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde uveďte příjmení a jméno žáka, třídu, informace o podmínkách stravování. Nebo třídnímu učiteli.

Cena kurzu 1 400 Kč bude z velké části financován z projektu MSK.

Od žáků vybíráme příspěvek na kurz 200 Kč. Částku zašlete do 15. 8. 2024 převodem na účet školy 200024365/0300, variabilní symbol 202409. Do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a jméno žáka, obor, třídu, např. Novák Jan, OA, 1A.

V Opavě dne 1. 6. 2024

Potvrzení o bezinfekčnosti

Potvrzuji, že můj syn/moje dcera (příjmení a jméno): _______________________, nar. ________, ze třídy _________, je zdráv/zdráva a neprodělal/neprodělala v posledních 14 dnech infekční chorobu, ani mu/jí nebylo nařízeno lékařem karanténní opatření. V případě užívání léků, vyplňte i následující dvě věty: Během adaptačního kurzu bude brát pravidelně/nárazově tyto léky _______________________ , dávkování_______________. Platný telefonický kontakt na rodiče:______________________. Jsem si vědom/vědoma právních následků, vyplývajících z uvedení nepravdivých údajů.

V ________________ (uveďte místo podpisu) dne ____________(uveďte datum zahájení kurzu).

Podpis zákonného zástupce_______________________________________________

soubor ve formátu Word ke stažení