4. dubna se uskutečnil prodejní veletrh Junior Achievement firem České republiky Praha. Této události se účastnilo 43 nejlepších ze 170 studentských společností.

Naše škola se svou studentskou firmou BestBags, žáků třídy 3. A, nemohla samozřejmě chybět.

Věříme, že žáci načerpali mnoho praktických zkušeností s přípravou svého podnikání na veletrh, což jim jistě pomůže v jejich dalším profesním růstu, ale také doufáme, že příští rok pomohou svým mladším kolegům s touto přípravou.

Ing. Roman Kremser